За Нашите Деца
50 - 300 служителя Кандидатстване
Стажант "Административни дейности"
София
стаж на непълно работно време

София стаж на непълно работно време

Описание на позицията

Проявяваш интерес към това как функционират административните процеси в една организация?
Имаш желание да учиш през практиката?
Търсиш възможност да общуваш с много нови колеги и клиенти?

Ако отговорът на тези въпроси е да, тогава ти си човекът, който търсим!

Фондация „За Нашите Деца” е наследник на британската детска правозащитна организация „Всяко Дете” и работи в България в последните почти 25 години. Ние работим за това нито едно българско дете да не прекарва първите години от живота си в изолацията на социалните домове, а да живее сигурно и обичано в семейна среда.

Ще участваш в:
- поддържане на база данни, свързана с работата на центъра
- следене на нормативна база
- административното обслужване на офиса
- посрещане на гости и посетители
- координация на графици
- приемане и пренасочване на обаждания
- организиране на вътрешни събития
- набиране на материални дарения

Изисквания към кандидата:
- Образование в сферата на: „Администрация и управление”, "Бизнес администрация", "Публична администрация" или сходни направления;
- Комуникационни и организационни умения
- Добри умения за работа с офис пакет (Microsoft Excel; Microsoft Word;)
- Аналитично мислене
- Желание за развитие на професионалните знания и умения
- Умение за самостоятелна и екипна работа

Ако стажът ти се струва интересен, можеш да кандидатстваш като изпратиш CV.

Стажът продължава 3 месеца и дейностите се извършват в Център за обществена подкрепа "Света София", който се намира на ул. Гюешево No 21. Работното време е между 9:00 и 17:30, като има опция за съчетаване на графика със заетостта на стажанта. Одобрените кандидати ще сключат споразумение за стаж с Фондация "За Нашите деца" и получават сертификат за преминат стаж. За повече информация, можете да се свържете с Ана Врачанска, aсистент "Човешки ресурси" на тел. 0882 336 485

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Одобрените кандидати ще сключат договор за стаж с фондация "За Нашите Деца".