БОН EООД
Търговски асистент с немски език
Gabrovo, Veliko Tarnovo
full-time

Gabrovo, Veliko Tarnovo full-time

About us

Бон ЕООД е тясно специализиран производител на ексклузивни храни за птици с износ в 20 европейски държави, САЩ и Канада.
Високият фирмен морал, приятелската работна атмосфера и желанието ни за непрестанно развитие са основите на нашия успех.
Оттам надграждаме с устойчива социална политика, модерна база и технологии, за да се превърнем в най-логичния избор за нашите именити клиенти от Западна Европа и Северна Америка.
Мисията ни е да раздвижим закостенелия европейски пазар, чрез уникални продуктови решения и маркетинг концепции.
За да я изпълним успешно имаме нужда от амбициозен и мотивиран кандидат за дългосрочно заемане на позицията:

Responsibilities

Основни отговорности:

- Подпомага отговорния търговец в цялостната му дейност свързана с клиенти от Германия, Австрия и Швейцария ( D-A-CH Region);
- Участва в кореспонденцията с клиентите на Компанията;
- Участва в процеса на подготовка по изготвяне на продуктови спецификации за търгове на клиенти;
- Организира коректното заявяване, маркиране и изпращане на мостри към клиенти;
- Въвежда данните за направените поръчки в ERP системата на Компанията;
- Координира нуждите от материали с колегите си от отдел Снабдяване;
- Комуникира с колегите си от Производствен отдел при подготовката на направените поръчки и проследява състоянието на изпълняването на поръчката;
- Участва при фактурирането на експедираните поръчки и следи за коректното им плащане от страна на клиента;
- Подпомага организацията при подготовката за участия на фирмата в международни форуми и изложения.

Requirements and necessary skills

Изисквания към кандидата:

• Отлична писмена и говорима грамотност на немски език;
• Отлични умения за работа с офис пакети - Word, Excel;
• Владеене на втори западен език, както и продължителен престой в чужбина са предимство;
• Умения за работа със специализиран софтуер е предимство;
• Желание за надграждане на уменията, респективно мотивация за повишаване на квалификацията;
• Готовност за спорадични пътувания в чужбина.

Личностни качества:

• Самоинициатива и адаптивност към работния процес;
• Проявява лична ангажираност към работата на екипа;
• Притежава отлични комуникационни умения;
• Активна и динамична личност, ориентирана към постигане на успех.

We offer

Ние Ви предлагаме:

• Шанс за дългосрочно развитие;
• Регулярни обучения и семинари, водени от чуждестранни ментори;
• Здравословна приятелска атмосфера и силно зачитане на мнението на всеки от екипа;
• Висок морал, социална политика и фирмена култура;
• Възможност да се реализирате като професионалист в сферата на търговската дейност;
• Отлични условия за работа във висококвалифициран млад и мотивиран колектив;
• Отлично трудово възнаграждение.

 Ако желаете да се станете част от екипа на Търговския отдел на нашата Компания и да се изградите като професионалист в сферата на търговската дейност;
 Ако желаете да получите допълнително безусловно обучение в тази сфера и да доизградите Вашите професионални умения,

моля изпратете професионална автобиография и мотивационно писмо.

Краен срок за подаване на документите до 20.04.2018.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

* Централният офис на фирмата е в гр. Павликени и фирмата осигурява комфортен безплатен транспорт от гр. Велико Търново, гр. Габрово и гр. Севлиево.