Поверително
Помощник транспортна дейност за к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг

к.к. Слънчев бряг длъжност на пълно работно време

Предлагаме работа на позиция "помощник транспортна дейност" за складови бази разположени в гр. Бургас, гр. Царево или к.к. Слънчев бряг.
За повече информация и кандидатстване може да се свържете на телефон: 0882409244,0882781765

Отговорности

• Помага на шофьора, продавача в товарене на камиона с продуктите;
• Помага за разтоварването на стоката на място във всеки от магазините, включени в маршрута;
• Следи за събирането и разтоварването на амбалаж след завръщане на територията на фирмата.

Изисквания и необходими умения

• Готовност за ранно ставане;
• Навършени 18 години;
• Минимум средно образование;
• Клинично здрав (заверена здравна книжка);
• Готовност за извършване на тежка физическа работа;
• Съвестност и постоянство.

Ние Ви предлагаме

• Сигурност и отлични условия на труд;
• Принадлежност към млад и динамичен екип;
• Фирмено облекло;
• Месторабота: Слънчев бряг;
• Осигурена квартира и вечеря.

Шест дневна работна седмица, като съботата се изплаща във форма за извънреден труд.
Възнаграждение: 630 лв. нето + 120-180 лв. (в зависимост от изработените в събота часове).

Пълен работен ден на трудов договор.

Ако имате интерес към обявената позиция, моля използвайте бутона "Кандидатстване"или се свържете с нас на 0882409244 или 0882781765.