TELUS International Europe
Преподавател с немски за вечерна езикова академия
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

TELUS International Europe is a multilingual contact center, BPO (business process outsourcing) and ITO (information technology outsourcing) provider, delivering high quality services since 2004. The company has more than 5,500 team members across nine delivery centers: Sofia and Plovdiv (Bulgaria); Bucharest and Craiova (Romania); Cork and Dublin (Ireland), as well as offices in Manchester and Cannock (England). TELUS International Europe offers contact center solutions, ITO and innovative customer service support for global customers in over 35 languages.

Отговорности

Какво очакваме от теб:

Образователно-квалификационна степен – бакалавър и/или магистър по немска филология;
Професионална квалификация (педагог) или опит в обучението на възрастни;
Познания в аутсорсинг сектора се считат за предимство;
Отлична езикова култура;
Умение за работа в екип;
Комуникативност и отговорност;
Позитивна, мотивирана и проактивна личност.

Нашето предложение към теб:

Работа на граждански договор с възможност за дългосрочна реализация;
Гъвкаво работно време, съобразено с нуждите ти (двумесечен ангажимент, от понеделник до петък от 17:00 до 21:00 часа);
Атрактивно възнаграждение;
Възможност за кариерно развитие в голяма интернационална компания;
Страхотен офис (зони за релакс, билярд, джаги, PlayStation).

Ако нашето предложение представлява интерес за теб, побързай да ни изпратиш своето CV!

*Ще се свържем само с предварително селектирани кандидати.