"БРАЙТ УЕЙС" ООД
Промоутър
Ямбол
До 500 лв.

Промоутър

Ямбол длъжност на пълно работно време До 500 лв.

БРАЙТ УЕЙС ООД, част от международната група MSPS SA., е агенция, работеща в областта на маркетинг услугите и организиране на BTL активности.

Отговорности

Във връзка с предстояща промоционална кампания за месец май 2018г., която ще се провежда по ключови места в града и ще включва попълване на анкета и раздаване на мостри, ние търсим енергични, сериозни и отговорни кандидати за посочената позиция.
Заетостта ще бъде по 8 часа дневно 8 дни в месеца.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания:
- отлични комуникативни умения;
- умения за работа в екип;
- отговорност към поетите ангажименти;
- ентусиазъм, позитивно отношение, приятна визия и усмивка.

Предишен опит в представяне на козметични и/или хранителни продукти е предимство.

Ние Ви предлагаме

Работата е по граждански договор сключен с " Брайт Уейс " ООД

Ние предлагаме:
- гъвкаво работно време;
- атрактивно заплащане;
- интересна работа в млад и динамичен екип;
- възможност за бъдещи ангажименти.

Ако желаете да станете част от нашия екип и да работите за водещи компании, изпратете CV и актуални снимки в лице и цял ръст!