ITW Ispracontrols Bulgaria
Специалист Логистика
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

„Ай Ти Дабълю Испраконтролс България“ ЕООД присъства на българския пазар от 10 години като специализиран производител на електронни и електромеханични модули за битова техника. Продуктите на компанията намират приложение в международен мащаб за партньори като: Bosch, Whirlpool, Electroluх,Ariston, Samsung и др. Компанията е локализирана в гр. Пловдив.

Отговорности

Основни задачи:
• администрира и поддържа придобиването, внедряването и доставката на запаси за производствения процес и за склада,
• организира трансфера и транспорта на стоки между компанията и нейните доставчици, отдели или складове, както и с други компании в Европа,
• Проверява стоките срещу инвентаризация и подготовка на склад за доставка,
• Проследява номерата на поръчките и инвентара и използвайте тази информация участва в планирането на производството зедно с ръководителя на производството
• Гарантира, че различните продукти могат да се придвижат навреме и в точните количества.

Изисквания и необходими умения

Висше икономическо със специалности „Мениджмънт“, „Бизнес администрация“, „Логистика“, „Бизнес логистика“ и др. подобни,
• 3-годишен опит в производствена компания (опит в международна компания ще се счита за предимство)
• Свободно ползване на Английски език (писмено, говоримо)
• Ползването на италиански език е предимство

Ние Ви предлагаме

- Възможност за работа в международна компания;
- Трудови отношения, които отговарят на законодателството на България;
- Много добро заплащане и условия на труд;
- Професионално развитие и усъвършенстване;
- Социални придобивки;
- Въвеждащо фирмено обучение.