Амета Холдинг АД
над 300 служителя Кандидатстване
Електротехник
Разград

Разград длъжност на пълно работно време

„Пилко“ ЕООД, национален лидер в производството на пилешко месо и продукти от него, търси да назначи Електротехник.

Отговорности

• Извършва профилактика, ремонти и следи за изправността на ниско и средно напрежение на ел. мрежи, променливотокови машини и ел. уреди със средна сложност;
• Открива и отстранява дефектите и поддържа в изправност наличните съоръжения;
• Контролира нормалното функциониране и правилната експлоатация на съоръженията;
• Попълва необходимите справки, документи и записи, свързани с производствения и технологичен процес.

Изисквания и необходими умения

• Средно или висше техническо образование - специалност „Електрообзавеждане” или релевантна;
• Професионален опит в производство - ще се счита за предимство;
• Умения за работа в екип;
• Готовност за работа на смени;
• Отговорност, инициативност и последователност при изпълнение на задълженията.

Ние Ви предлагаме

• Възнаграждение, обвързано с конкретни производствени параметри;
• Входящо фирмено обучение;
• Служебен транспорт от гр. Разград;
• Работа в млад и динамичен екип.