Top Skills Recruitment Ltd.
Специалист плащания с немски език (административна позиция)
София

София длъжност на пълно работно време

Сътрудничим си с една от водещите компании предоставящи финансови услуги на международни клиенти в областта на застраховането, счетоводството, банковото дело и бизнес процесите.

Търсим Специалист плащания с немски език, който да се включи в административния отдел на нов за компанията клиент, където ще имате възможността да се развивате в нов екип. Основните умения, които се изискват са – средно ниво на владеене на немски език (B1-B2); работно ниво на английски език и умения в работата с MS Excel.

Отговорности

Обработка и администриране на плащания, фактури, кредитни известия и друг вид документация
Администриране на счетоводна и застрахователна документация
Изпълнение на задачите и попълване на доклади и анализи в договорените срокове.

Изисквания и необходими умения

Немски език (мин. B1 – B2), писмено и говоримо
Работно ниво на английски език (мин. B1)
Добро владеене на Microsoft Office и по-специално MS Excel
Отлични организационни, аналитични и комуникационни умения
Финанси, икономика, застраховане или счетоводство – образование/ опит ще се считат за предимство
Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Отлично възнаграждение и социални придобивки;
Възможности за кариера в международна среда;
Стандартно работно време от понеделник до петък: 09:00 - 18:00;
Отлични възможности за професионално развитие под формата на много обучения и вътрешнофирмени конкурси, които дават възможност за избор на по-висока позиция и достъп до глобалната система с обучения на компанията;
Възможност за придобиване на сертификати и квалификации;
Страхотна работна среда с международна атмосфера;
Допълнително здравно осигуряване - пакет лукс;
Спортни карти и Ваучери за храна и транспорт;
Уютна работна среда и масажи всяка седмица;
Намаления към търговски обекти;
Тийм билдинги и събития.