ЕЙ АЙ ДЖИ ЮРЪП ЛИМИТИД (КЛОН БЪЛГАРИЯ) КЧТ
Администратор с френски език
София

София длъжност на пълно работно време

В началото на 2014 година AIG отвори експертен център в София, фокусиран върху подпомагане дейността на локалните ни офиси в Европа, оптимизиране и подобряване на съществуващите процеси. Предлагаме ви чудесна възможност за придобиване на професионален опит като част от екипа на световен застрахователен лидер.

Отговорности

• Обработка на документи
• Работа със специфични бази данни
• Администриране на застрахователни полици
• Писмена и телефонна комуникация с клиенти и трети страни

Изисквания и необходими умения

Изисквания за позицията:

• Много добро владеене на френски език
• Компютърна грамотност
• Владеенето на английски език ще се счита за предимство, но не е задължително условие
• Опит на административна позиция ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

• Възможност за изграждане на кариера в международна компания – утвърден лидер на застрахователния пазар
• Мотивиращо възнаграждение
• Отличен социален пакет
• Възможност за работа от вкъщи – 2 или повече дни в месеца
• Приятелска работна среда
• Зони за развлечение и почивка – тенис на маса, PS4, джага
• Модерен офис в близост до метро станция Жолио Кюри

Ако сте заинтересовани от позицията, моля, изпратете ни ваша автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Процесът на селекция протича при пълна конфиденциалност.