ПРИМА КОНСУЛТ БРОКЕРС ЕООД
Консултант продажби на недвижими имоти за район Овча купел
София

София длъжност на пълно работно време

Независимо дали сега започвате своята кариера, дали обмисляте промяна в тази посока или просто искате да се развивате в областта на недвижимите имоти, ние от ЕРА Прима ще Ви помогнем да постигнете целите си и да направите следващата стъпка!

Недвижимите имоти предлагат възможност за непрекъснато развитие и ако Вие сте търсещ и динамичен човек - тази работа е за Вас! Както казваме в ЕРА – „Небето е границата!“.

ЕРА Недвижими имоти е международна компания с представителства по целия свят, като в Европа марката е представена в 14 страни и България е една от тях. Ние, в ЕРА Недвижими имоти, сме мрежа от брокери и агенции, която се основава на сътрудничеството помежду ни, на споделените знания и опит, и вдъхновена от иновациите в областта на недвижимите имоти.

Отговорности

С нас имате възможност:
• За работа в мотивиран екип
• Да създавате и развивате контакти
• Да развиете потенциала си в продажбите

Изисквания и необходими умения

Ние ценим:

• Желанието да се следват добрите бизнес практики
• Упоритостта и увереността
• Организационните умения
• Предприемаческия дух

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

• Професионални обучения на различни нива – въвeждащи и периодични
• Стимулираща система на възнаграждение и бонуси
• Възможност за участие в регионални, национални и международни конференции и семинари
• Ползване на служебен телефон
• Пoлзване на модерен софтуер и сайт
• Постоянна подкрепа от мениджъра и целия екип

Ако нашето предложение е интересно за Вас, изпратете ни Вашата автобиография с актуална снимка. Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.
Предоставените данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.