Луфтханза Техник София ООД
Стругаро-Фрезист
София

София длъжност на пълно работно време

Луфтханза Техник София отвори врати през 2008 год. в подкрепа на бързоразвиващия се авиационен сектор с две производствени линии и успява да се наложи като една от най-бързо развиващите се бази в групата на Луфтханза Техник. Благодарение на професионализма и високото качество на изпълнение на предлаганите услуги, през 2012 компанията се разрастна и заработи с 5+1 линии. Към днешна дата компанията разполага с 8+1 линии за ремонт на самолети от голямото семейство на Аirbus 320 и Boing 737 и не само.

Луфтханза Техник София е на път да се превърне в най-голямата база, предлагаща основен ремонт и поддръжка на самолети на Балканския полуостров, както и един от най-важните авиационни центрове за поддръжка - световен лидер в базово и линейно обслужване на самолети с над 50 годишна история.

Отговорности

Основни задължения:

- Оператор на универсални металорежещи машини: стругове, фреза, колонна и настолна бормашини, механична ножовка.
- Извършва шлосерски,монтажни и други ремонтни дейности,свързани с поддръжката на оборудването
- Отговаря за спазване на изискванията по безопасност на труда и противопожарна безопасност на работното място според вида на извършваната работа;
- Отговаря за хигиената на работното място;
- За дейностите,за които кандидатът няма необходимата квалификация или обучение, работодателят осигурява възможност за придобиването й;

Изисквания за заеманата длъжност:

- Професионален опит - мин.2 години;
- Средно техническо образование;
- Да настройва наличните видове универсални металорежещи машини, проверява точността им и работи на тях;
- Да определя оптимални режими на рязане, да подбира и умее да заточва необходимите металорежещи инструменти и приспособления към тях;
- Да определя технологичната последователност на операциите и умее да базира детайлите за постигане на необходимата съосност, разположение на проектираните повърхнини и точност на изработката;
- Да има познания и умения за извършване на квалифицирани шлосерски и монтажни операции: да може да работи с универсални измервателни и шлосерски инструменти; да познава най-често ползваните машинни елементи и сглобки;
- Опит в производството на малки партиди (1-5 броя);
- Умение да разчита инженерни чертежи на английски език;
- Отговорно отношение към работата;
- Умения за работа в екип;
- Инициативност;
- Съобразителност;
- Повишено внимание към детайлите;
- Гъвкавост в работното време.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

- Атрактивно заплащане и допълнителни социални придобивки;
- Възможност за професионална реализация и развитие;
- Млад екип от професионалисти;
- Сигурна и дългосрочна работа;
- Отлични условия на труд;

Ако имате интерес към работа в динамична среда, добър екип и възможности за развитие, очакваме да ни изпратите Вашата кандидатура (Ref. No: WSMO)!

Оценяваме високо интереса към нашата компания и гарантираме, че всяка кандидатура ще бъде разгледана, но контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Във връзка с кампания за подбор на служител за обявената позиция, данните от Вашата автобиография, както и Ваши контакти, ще бъдат събрани и записани от „Луфтханза Техник София“ ЕООД. Част от информацията, която предоставяте доброволно, е лична информация и попада в обхвата на режима за специална защита съгласно Закона за защита на личните данни. Ние Ви информираме и вие се съгласявате, че предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработени за целите на процеса на настоящия подбор, както и съхранявани за реализиране на бъдещи подбори не по-дълго от 3 години във връзка със законните задължения на администратора на данни. Вашите данни ще бъдат съхранявани в указания по-горе срок, считано от приключването на кампанията, като за край на кампанията считаме момента на приемане на предложението за работа от кандидата, на когото сме предложили позицията. „Луфтханза Техник София“ ЕООД може да предостави личните ви данни на вътрешно-корпоративни органи и хора, които имат определена роля в процеса по подбор – настоящия и евентуални бъдещи такива.