Консултант връзки с клиенти с европейски езици
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Защо да кандидатстваш с Изи Консулт?

- Oбръщаме специално внимание на всеки кандидат индивидуално и конфиденциално
- Съветваме те при подготовка на документите за кандидатстване
- Даваме насоки за успешно представяне по време на интервюто
- Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство

Изпратете CV или се свържете с нас на 0882 907 320

Отговорности

Какво се изисква от теб?

- Отлично владеене на някой от следните езици: Немски, Руски, Испански или Френски език.
- Работно ниво на английски език – минимум B2;
- Добра компютърна грамотност;
- Отлични комуникативни умения.

Изисквания и необходими умения

Какви ще са задълженията ти?

- Да отговаряш на клиентски запитвания по телефон, чат, имейл;
- Да даваш насоки и/или разрешаваш казуси;
- Да координираш различни задачи по проекти;
- Да анализираш, администрираш и ръководиш различни проекти.

Ние Ви предлагаме

Ние ще ти предложим:

- Мотивиращо високо заплащане;
- Богат социален пакет с много иновативни придобивки;
- Възможност за кариерно развитие във всички насоки;
- Работа в международна компания, която цени служителите си;
- Приветлива и модерна офис среда на комуникативна локация.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.