Green Deli Cafe
50 - 300 служителя Apply
Кулинарен работник - нощна смяна (опит не е задължителен)
София
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

София full-time Between 1000 and 1500 bgn

About us

Във връзка с увеличените мащаби на дейността ни, отваряме нова позиция нощна смяна Кулинарен Работник в Централна Кухня на „Green Deli Café” , до метростанция Бизнес Парк, бул.Ал.Малинов 85. Позицията е подходяща и за хора с опит в кулинарията, а ако нямате такъв, ние ще предоставим пълно обучение.

Responsibilities

Основни отговорности:
• Изготвя кулинарната продукция, като спазва стриктно рецептите, грамажите и технологичните карти на ястията;
• Подготвя продукти и заготовки, които са му необходими в процеса на работа;
• Етикетира продуктите и заготовките, с които работи и ежедневно проверява срока им на годност.

Requirements and necessary skills

Изисквания:

• Организираност и устойчивост
• Сръчност и усет към кулинарията
• Внимание към детайла, постоянство и усърдие;
• Спазване на стандартите на Green Deli Cafe
• Желание за работа в екип

We offer

Нашето предложение:
• Работно време - 5-дневна работна седмица, 8-часов работен ден – от Неделя до Четвъртък; от 21.00 до 06.00 ч.
• Мотивиращо заплащане и стaртова заплата 1000лв + процент от произведеното количество продукция.
• Професионален тренинг и обучение. Вие получавате заплата по време обучение
• Приятелската атмосфера, уважение и коректно отношение;
• Отлични условия на труд - комфортна и безопасна работна среда;
• Възможност за изкачване в йерархията на структурата на фирмата.
• Възможност за преквалифициране в рамките на организацията
• Програма за лоялност за всички наши служители, включваща допълнителни придобивки и бонуси