ЖАР-ММ ЕООД
Групов Технически Ръководител
Burgas
full-time

Burgas full-time

Job Description

За наш клиент, фирма с обекти в гражданско строителство, саниране и довършителни дейности, търсим ГРУПОВ ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ със следните изисквания:

*Строително образование с подходяща специалност
*Практически опит на тази или съответстваща позиция
*Компютърна грамотност-ниво обслужваща длъжността
*Опит в административното и техническо управление на група обекти
*Отлично познаване на нормативните актове, в строителството
*Познаване на трудовото и здравно законодателство, безопасните и здравословни условия на труд
*Доказани ръководни и лидерски качества
*Свидетелство за МПС кат. В-активен шофьор

Длъжностните задължения включват
-Цялостна организация по изпълнение на обектите
-Контрол и мотивация на техническите ръководители
-Отговорност за своевременно и качествено предаване на обектите

Работодателят предлага
*РЗ- по договаряне в зависимост от опита
*Възможност за професионална реализация
*Финансова стабилност и коректност
*Работа във фирма с традиции в сферата
*ТД, СО съгласно КТ и отлични условия на труд
*Служебно МПС, моб. връзка, РС и др. нужни за длъжността

Документи за кандидатстване-автобиография и снимка

Кандидати от Бургас,могат да подават документи ЛИЧНО в офиса на агенцията ул.Пейо Яворов 22
М.Иванова-0886729786
Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №1719/10.04.14