Специалист Логистика и търговия – модна индустрия
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, утвърден на пазара холдинг, собственик на верига магазини, предлагащи световноизвестни и с високо качество марки дрехи, обувки и аксесоари, търсим отговорен, прецизен и организиран служител за позицията:

Отговорности

Изисквания:

• Предишен опит и интерес в областта на облеклото и модата;
• Опит в логистиката и продажбите на едро;
• Отлични организаторски умения;
• Умения за работа в екип;
• Отговорност към работата и самоинициативност;
• Отлично ниво на работа с Excel, ERP, складова програма, социални мрежи;
• Владеене на Английски и Руски език на работно ниво е предимство.

Изисквания и необходими умения

Отговорности:

• Отговаря за организацията на международния и вътрешния транспорт на стоките;
• Осъществява контрол върху потока на стоки към и извън склада;
• Изготвя документацията свързана със закупуването, продажбата и транспорта;
• Подготвя текущи справки за наличности и поддържа стриктна отчетност;
• Активно търси нови клиенти за продажби на едро;
• Извършва продажби на едро;
• Организира ревизии на склада.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

• Трудов договор и възнаграждение с реални осигуровки;
• Възможност за учене и професионално развитие;
• Работа в стабилна компания;
• Конкурентно възнаграждение и социални придобивки;
• Работа в подкрепяща и с приятелски взаимоотношения среда.

Ако отговаряте на изискванията и това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015г.