СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Конструктор мебелно производство
Благоевград, Кюстендил, Ловеч, Софийска област, София

Благоевград, Кюстендил, Ловеч, Софийска област, София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е лидер в производството и продажбата на висококачествени серийни и уникални офис мебели и столове, с над 20 години опит в сферата на обзавеждането. Компанията предоставя комплексни мебелни решения, съобразени със съвременните тенденции в организацията на офис и публичните пространства.
Във връзка с разрастване на дейността , търсим "Конструктор мебелно производство" с месторабота в производствената база на фирмата.
Подходящият специалист ще се присъедини към сегашния екип от двама конструктори с възможности за кариерно израстване.

Отговорности

Разработва конструктивни чертежи на текущи поръчки с нестандартно и стандартно обзавеждане;
Отговаря за разработката, технологията и внедряването на мебелни конструкции;
Детайлизира изготвяне на работни чертежи;
Подготвя и пуска към производството спецификации за нестандартни и стандартни мебели;
Участва в конструиране на отделните възли и детайли на изделието, тяхното оразмеряване и съгласуваността на размерите в тях;
Прави изчисления на детайлите и възлите, свързани с гаранционния срок на мебелите;
Следи произвежданите от фабриката мебели да отговарят на всички изисквания на БДС, нормите и правилата по ТБТ и ППО, европейските норми , на Европейската комисия, валидни за страната;.
Прави технико-икономическа обосновка на конструктивната документация;
Участва в работата по доработването, актуализацията и/или създаването на документацията на хартиен носител и в електронен вид ;

Изисквания и необходими умения

Образование – висше техническо, свързано с производството на мебели ;
Професионален опит в конструирането на мебели от ПДЧ, МДФ, вкл. с покритие от фурнир и HPL и комбинации с дърво и метал;
Работа в MS OFFICE среда, AUTOCAD или други CAD системи;
Много добро познаване на съвременните производствени процеси в мебелното производство;
Познания в областта на стандартното и нестандартно проектиране;
Готовност за обучение и работа с действащите във фирмата интегрирана система управление на процесите – ERP Navison Microsoft Dynamics и софтуеър F-Utils.

Ние Ви предлагаме

Отлични възможности за развитие и реализация;
Професионална работна среда и атмосфера;
Стартово възнаграждение - 1500лв. , социални придобивки