СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Специалист Туризъм
София

София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е българска туристическа агенция работеща в сферата на outgoing туризма. Разчитайки на висок професионализъм и мотивиран и отдаден екип, компанията се е наложила като разпознаваема марка, отличаваща се с креативност, качество и коректност.

Отговорности

-Oпит на подобна позиция в туроператорска или туристическа агенция - минимум 1 година
-Компютърни умения: Microsoft Office и резервационните системи
-Умения за работа с клиенти

Изисквания и необходими умения

-Създаване и предлагане на туристически програми, пакети и услуги предимно за европейски дестинации
-Цялостна организация на индивидуални и организирани туристически пътувания /документация, хотелски резервации, транспортни и други услуги, включени в офертите на агенцията/
-Обработката на резервации, потвърждения, договори, плащания, фактури
-Създаване и поддържане на добри бизнес отношения с партньори и контрагенти на агенцията
-Комуникация с клиенти на място в офиса или по телефона

Ние Ви предлагаме

1.Трудов договор
2. Работно време: 09:30 – 18:30 от понеделник до петък
3. Работно място: офис в центъра на град София