Служител Обслужване на клиенти
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, търсим отговорен и организиран:

Отговорности

Изисквания и необходими умения

Отговорности:

• Сътрудничество и комуникация с клиенти;
• Активно предлагане на портфолиото от продукти/услуги;
• Работа на каса с парични средства;
• Организиране на дейността в обекта;
• Спазване на вътрешнофирмените правила на компанията.

Изисквания:

• Завършено средно образование;
• Предишен опит - ще се счита за предимство;
• Комуникативност и позитивно отношение към клиентите;
• Отговорност към поставените задачи и изпълнението им в срок.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

• Работа в динамична среда;
• Възможности за професионално развитие;
• Редовно изплащане на възнаграждения и бонуси;
• Трудов договор и реални осигуровки.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.