Спедитор с английски език
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Отговорности

За наш клиент, водеща компания в областта на международния транспорт и логистика, търсим да назначим организиран и отговорен специалист за позицията:

СПЕДИТОР С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Изисквания и необходими умения

Отговорности:

• Организира международни автомобилни превози с транспортни средства компанията;
• Договаря условия за извършване на транспорта;
• Следи за безпроблемното осъществяване на услугата;
• Поддържа редовно контакт с клиентите и ги информира своевременно;
• Съдейства при разрешава на възникнали проблеми;
• Поддържа контакти с български и европейски спедиторски фирми;
• Анализира и следи пазарните условия на конкурентни фирми;
• Изготвя регулярно графици и справки;

Изисквания:

• Завършено подходящо висше образование;
• Предишен опит на сходна позиция - минимум 2 години;
• Отлични организаторски способности;
• Умения за справяне с предизвикателства и намиране на решения;
• Умения за продажби и преговаряне;
• Много добра компютърна грамотност - работа с ERP система е задължително;
• Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

• Възможност за кариерно развитие в утвърдена и стабилна компания;
• Работа в екип от професионалисти;
• Достъп до съвременните световни технологии за управление на транспорта;
• Възнаграждение обвързано с опита и резултатите;
• Нов, модерен офис в близост до метростанция;
• Работа в успешна и доказала се в България и Югоизточна Европа компания.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015г.