ЖАР-ММ ЕООД
Управител на бистро за Черноморец
Черноморец
От 1000 до 1500 лв.

Черноморец длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Описание на позицията

За наш клиент, търсим УПРАВИТЕЛ/ОТЗ на нов ресторант с капацитет 70 места към бутиков хотел със следните изисквания:

*Образование в сфера туризъм-предимство
*Опит като управител на заведение-задължителен
*Компютърна грамотност - Ms office, Internet
*Работно ниво руски или английски
*Умения за налагане на правила и стандарти на работа
*Знания за управление и изграждане на екипи
*Желание за преспективна работа

Длъжностните задължения включват:
-Контролиране качеството на текущото обслужване
-Изготвяне на предложения и мерки за ефективност на работата
-Управление на екип от ресторантски персонал
-Отговорност за материални наличности и оборотни средства

Работодателят предлага:
*РВ - ненормирано съобразено със заетостта
*РЗ - договаряне в зависимост от опита
*Отлични условия на труд
*Служебен транспорт и квартира
*Възможност за постоянна заетост

Необходими документи за кандидатстване-автобиография и снимка.
М.Иванова - 0886729786

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №1719/10.04.14