Вита Рама ООД
Мияч/ка
Бургас, Варна, Смолян, други в България
От 500 до 1000 лв.

Мияч/ка

Бургас, Варна, Смолян, други в България длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Лечебен център Vita Rama e единственият Лечебен център в България с холистичен подход към здравето.

Мисията на Лечебен център Vita Rama e да популяризира здравословния начин на живот, да разработва, развива и предлага услуги и продукти, които подкрепят и подобряват здравето на човека и са в хармония с природата.
Това включва и развитие в сферата на био и устойчиво земеделие, селски туризъм и други.

През сезон лято, Лечебен център Vita Rama провежда здравословните си програми в селище Емона – природен резерват, комбинация от море и планина, намиращо се непосредствено до нос Емине (най-източната част на Стара планина) и на 5 км от плаж Иракли.

За сезон Лято 2018 г. (15.06.2018 – 15.09.2018 г.) Лечебен център Vita Rama търси да назначи опитна и мотивирана личност с желание да се развива и учи, на позиция:

Отговорности

Мияч/ка.

Задължения:
- Миене на посуда от ресторантски и кухненски инвентар
- Поддържане на хигиената на работното място
- Спазване на стандартите за работа в обекта
- Изпълнение на поставените задачи от прекия ръководител
- Правилната експлоатация на инвентара в помещението

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Умения за работа в екип, в динамична среда
- Високо ниво на лична и професионална хигиена

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
- Срочен трудов договор.
- Адекватно заплащане за позицията.
- Храна (здравословна и вегетарианска).
- Настаняване и ползване на пералня.
- Адекватно обучение за съответната длъжност и възможност за усъвършенстване на придобитите
знания.
- Насоки и дискусии в областта на здравословния и природосъобразен начин на живот.
- Възможност за безплатно здравно консултиране със специалистите на Лечебен център Vita Rama.
- Преференциални цени за био и здравoсловен онлайн магазин Vita Rama.
- При желание и нужда и от двете страни възможност за престой и извън сезона.

Местоположение на работното място: Емона
Работно време: 7-9 часа дневно; 6 дни в седмицата

- Ако искате да се присъедините към екипа на Vita Rama за сезон Лято 2018, моля изпратете вашата професионална автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо на jobs@vitarama.bg.
- Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално. На интервю ще бъдат поканени кандидати, чиито данни и подадени документи отговарят на посочените изисквания.
- За въпроси и повече информация, може да се свържете с нас на телефон
0893 056 998 (Милчо Милчев)
- Професионалната автобиография (СV) и мотивационното писмо трябва
да бъдат на отделни файлове, прикачени към изпратения и-мейл.
- Моля не забравяйте да впишете своя телефон за контакт в
професионалната автобиография.