Top Skills Recruitment Ltd.
Специалист техническа поддръжка с немски език
София

София длъжност на пълно работно време

Екипът ни в “Top Skills Recruitment” се състои от млади и комуникативни хора говорещи различни езици. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Търсим специалист с добро ниво на немски език за наш клиент - водеща немска платформа за управление на корпоративни плащания в световен мащаб. Работи се в тясно сътрудничество с клиенти – международно разпознаваеми компании.

Отговорности

- Комуникация с корпоративни клиенти
- Пренасочване на системни грешки и други технически проблеми към отговорните отдели
- Обучения на нови клиенти
- Работа в тясно сътрудничество с бизнес аналисти с цел оптимизация на процеса и удовлетворение от страна на клиентите

Изисквания и необходими умения

- Отлично владеене на немски и английски език, писмено и говоримо
- Опит в международна среда
- Опит в поддръжка на софтуерен продукт
- Отлични организационни, аналитични и комуникационни умения
- Желание за професионално развитие и усъвършенстване
- Умение за работа в екип
- Много добро владеене на Windows OS и MS Office

Ние Ви предлагаме

Очаквайте интересна и разнообразна работа сред мотивиран екип. Предлага се чудесна възможност за кариерно развитие в бързо развиваща се компания.

- Работното време е гъвкаво с възможност за „home office“
- 25 дни платен годишен отпуск
- Допълнително здравно осигуряване – пакет лукс
- Закуски и плодове
- Уютен офис с телевизионни игри, джаги, тенис на маса и голяма тераса
- Централна локация

Моля изпратете ни автобиографията си на английски език в случай, че имате интерес към тази позиция. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.