Главен лекар или лекар- специалист по вътрешни болести, Германия
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Нашият клиент е компания, ръководеща две болници и един здравен център в близост до Франкфурт на Майн. Клиниките разполагат с най-модерни уреди и най-висококачествена техника. Оборудвани са с 500 легла и покриват с това широк спектър от медицински услуги, преди всичко в сферата на вътрешните болести. Близостта до големия и централно разположен космополитен град Ви предоставя многобройни възможности за отдих и занимания в свободното време, както и културни мероприятия на световно ниво. Близо разположените летища Франкфурт на Майн и Франкфурт Хан предлагат изгодни полети до родината и многобройни връзки с ваканционни дестинации в цял свят.

За този клиент търсим

Главен лекар или лекар-специалист по вътрешни болести

Който би искал да живее и работи в Германия.

Изисквания:
• Завършено висше образование в ЕС
• Придобита специалност по вътрешни болести
• Опит в консервативната кардиология, ендоскопия и сонография
• Познания по немски език минимум на Б2-ниво
• Готовност за преместване в Германия

Нашият клиент Ви предлага:
• Шанс да живеете и работите в региона на Франкфурт на Майн
• Много добра заплата
• Възможност за позиция главен лекар, при релевантен опит
• Регулирано работно време
• Работа в професионална и колегиална среда с най-модерна техника и на най-високо ниво на медицината.

Вашите предимства:
• Нашите услуги са напълно безплатни за кандидати
• Подкрепяме Ви при уреждането на всички формалности, необходими за започване на работа в Германия
• Помагаме Ви по време на целия процес на кандидатстване за работа и в процеса на адаптиране на новото работно място в Германия

Бихме се радвали да получим Вашата автобиография.
При въпроси можете да се обръщате към нас на тел. номер: +359 2 4372413