СТИК-КРЕДИТ АД
над 300 служителя Кандидатстване
Мобилен кредитен консултант
София
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

СТИК-КРЕДИТ АД е водеща небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на потребителски кредити, предлагаща изключително изгодни и разнообразни условия на своите клиенти. Ние сме лидер в отпускането на малки потребителски кредити на българския пазар и предлагаме качествено обслужване съобразено с нуждите на пазара.

Описание на позицията

СТАНИ Stikcredit експерт в кредитирането.

Във връзка с разширяване на дейността в гр. София, желаем да сформираме професионален и мотивиран екип от специалисти, като за тази цел търсим да назначим служители на позиция „Мобилен кредитен консултант“.

Позицията е без фиксирано работно време и място – Вие определяте кога и колко да работите. Получавате комисионна за всеки привлечен нов клиент към фирмата, който усвои кредит.

Основни отговорности:
• Привличане на нови клиенти и развиване на мрежа от потребители.
• Презентиране на компанията и услугите пред потенциални клиенти.
• Консултиране на клиентите относно необходимия за тях кредитен продукт.
• Следене за спазване на договорните отношения от страна на клиентите.

Изисквания:
• Ориентация към постигане на високи резултати.
• Коректност, лоялност, отговорност.
• Динамичен, комуникативен и позитивен човек.
• Задължително сключване на граждански договор.

Условия на заплащане:
• Заплаща се до 50лв. комисионна за всеки нов клиент плюс 5% от вноските по всеки кредит.
• Заплащането на изработената комисионна се извършва ежемесечно.

За нас ще бъде удоволствие да се присъедините към нашият екип.

За информация: 0876 775 942, или ни посетете на адрес гр. София, бул. Стефан Стамболов 33.