Координатор /сектор телекомуникация/
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Отговорности

За наш партньор, водеща телекомуникационна компания на територията на София, търсим да назначим инициативен и отговорен служител за позицията:

Изисквания и необходими умения

Отговорности за позицията:
Координиране на техническите екипи, които работят на терен;
Следене на заявките за аварии и изготвяне на заявки към графиците на техниците;
Планиране на работните задачи в определени времеви периоди;
Базови настройки и конфигуриране на мрежово оборудване;
Активна работа в останалите екипи в компанията.

Подходящият кандидат притежава:
Завършено средно образование;
Отлични организационни умения и внимание към детайлите;
Умение за работа в екип;
Критично мислене и способност за вземане на адекватни и бързи решения;
Добра компютърна грамотност.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
Работа в динамична среда и екип от млади професионалисти;
Фирмено обучение;
Работа на смени;
Работа на трудов договор.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.