Маркетинг Експерт – развитие на международни пазари
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Отговорности

За един от нашите клиенти, водеща хостинг компания с богато портфолио от иновативни решения и услуги, търсим отговорен професионалист, който да се присъедини към техният екип на позиция:

Изисквания и необходими умения

Основни отговорности:
Развива и ръководи маркетинг стратегията на компанията на местни и чужди пазари;
Работи в близост с екип Продажби и координира всички маркетингови дейности;
Планира и имплементира нови кампании за популяризиране на предлаганите услуги;
Създава маркетингови материали, статии и публикации;
Следи и контролира бюджета на компанията;
Поддържа комуникация с подизпълнители и следи за изпълнението на поставените задачи;
Ръководи и развива силно мотивиран, талантлив и амбициозен екип.

Изисквания:
Завършено висше образование в сферата на Маркетинга;
Предишен опит на сходна позиция поне 3 години;
Опит в продажбите на международни пазари;
Отлично ниво на владеене на английски език;
Много добра компютърна грамотност;
Отлични комуникационни презентационни умения;
Инициативност и проактивно мислене.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
Работа в екип от професионалисти в утвърдена компания;
Предизвикателна и динамична обстановка;
Конкурентно възнаграждение.

За да кандидатствате, моля изпратете Вашето CV на английски. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално.

CTeam е лицензиран от Националната агенция по заетостта, лиценз N 1881 / 18.05.2015 г.