Боряна Великова Трейд ЕООД
Шивач/ка с опит в конструиране и корекция на официални и булчински рокли
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Be Queen Fashion House е модна къща, която предлага булчински и абитуриентски рокли на световни дизайнери. От две години модната къща разработва и собствени колекции, които бяха представени на сцената на най-голямото модно събитие за България - Sofia Fashion Week.
Ако желаете

Отговорности

Булчински салон търси шивач/ка с опит в моделиране и корекция (стесняване и подкъсяване) на булчински и официални рокли.

Изисквания и необходими умения

моделиране и корекция (стесняване и подкъсяване) на булчински и официални рокли

Ние Ви предлагаме

Добро заплащане до 1400лв в зависимост от опита и качествата на кандидатите.
8 часов работен ден от 10:00 до 19:00. Работни дни от понеделник до петък.
Отлична обстановка и приятен колектив.
Нова професионална апаратура.