Балканбит EООД
Техник монтажник
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме българска фирма, с дългогодишен опит в областта на системите за контрол на достъп, домофонни системи и видеонаблюдение. Благодарение на високия си професионализъм и отношение към клиентите си, компанията успя да създаде име на уважаван и предпочитан партньор. Нашата цел е да осигурим на клиентите си индивидуални и изцяло съобразени с нуждите и изискванията им услуги по проектирането, инсталацията и поддръжката на системите за сигурност и комуникации.

Отговорности

Във връзка с разширяването на дейността и увеличаването на обема на клиентите на фирмата, търсим да назначим Техник монтажник със следните задължения и изисквания:

- Технически знания и опит в областта на електортехниката/електрониката,
- Познания в областта на слаботоковите сградни инсталации,
- Монтаж, настройка и техническа поддръжка на предлаганите системи,
- Сръчност и умения за работа с различни инструменти и пробивни машини,
- Консултиране на клиенти относно дейността и продуктите на фирмата,
- Отлични комуникативни умения с клиенти, колеги и партньори,
- Мотивиран, самостоятелен и безконфликтен,
- Шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

Много добро възнаграждение - твърда заплата + бонусна система
Предоставяне на служебен автомобил, работни инструменти, работно облекло
Отлични условия на труд
Трудов договор