Джи Ай Груп ЕООД
Работник производство
Казичене
От 500 до 1000 лв.

Казичене длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Отговорности

За наш клиент - компания - лидер в хранително-вкусовата индустрия, търсим да наемем мотивирани и отговорни кандидати за позицията СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО

Отговорности:
• Опаковане на готовата продукция и препакетиране на кашони;
• Етикетиране, фолиране и окомплектоване на готова продукция;
• Подреждане на стоката по зададени стандарти;
• Спазване на правилата за безопасност на труда и производствена хигиена.

Ние предлагаме:
• Редовно възнаграждение и коректни трудови отношения;
• Осигурен топъл обяд и напитки;
• Безплатна консумация на готовата продукция;
• Възможност за работа на трисменен режим, както и на гъвкаво работно време;
• Допълнително заплащане за нощен труд;
• Осигурено работно облекло;
• Въвеждащо обучение;
• Осигурен служебен транспорт от и до работното място.

От вас се изисква:
• Основно или средно образование;
• Отговорност, лоялност и изпълнителност;
• Сръчност, прецизност, добра концентрация и внимание към детайлите;
• Умения за работа в екип;
• Опит в производствена среда се счита за предимство.

Ако имате интерес към предложението ни, моля изпратете актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./