Джи Ай Груп ЕООД
Складов сътрудник
Софийска област
От 500 до 1000 лв.

Софийска област длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За нас

Стажант кредитна проверка
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Отговорности

За наш клиент в сферата на хранителните стоки, търсим да наемем- "Складови сътрудници"

Изисквания и необходими умения

• Товаро разтоварна дейност;
• Препакитиране на продуктите;
• Подреждане и етикиране на стоката;
• Подържане на работната хигиена.

Ние Ви предлагаме

• Редовно възнаграждение и коректни трудови отношения;
• Осигурен топъл обяд и напитки;
• Безплатна консумация на готовата продукция;
• Възможност за работа на трисменен режим, както и на гъвкаво работно време;
• Допълнително заплащане за нощен труд;
• Осигурено работно облекло;
• Въвеждащо обучение;
• Осигурен служебен транспорт от и до работното място.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./