Creative Solutions
Стажант - Графичен дизайнер в сп. PREMIUM Lifestyle и към TEDxVitosha
София
стаж на непълно работно време
До 500 лв.

София стаж на непълно работно време До 500 лв.

От 2004 г. Creative Solutions е издател на списание PREMIUM Lifestyle – първото и до момента единствено по рода си списание в у нас, посветено изцяло на луксозния сегмент. През годините към света на българите с висок стандарт на живот добавихме и сайта www.premium.bg. Компанията също така организира бизнес и лайфстайл събития за свои партньори, както и свои авторски събития, сред които разпознаваемите The World in Gala Dinner Series by The Economist и TEDxVitosha.
От създаването си досега компанията е работила с хиляди партньори – от големи световни брандове, до бутикови бизнеси у нас. Обединяващ винаги е подходът „В търсене на изключителното“. Този надслов се отнася и към идеалния кандидат за настоящата обява.

Отговорности

Компанията търси стажант, който да подпомага в различни дейности, свързани с графичния дизайн: от материали за списание PREMIUM Lifestyle и онлайн на сайта www.premium.bg, до банери, покани и други формати, типични за събитията на компанията.

Стажът има възможност да прерасне в постоянна позиция на трудов договор в компанията.

Изисквания и необходими умения

Основни отговорности

1. Подпомага създаването на визуално съдържание за списание PREMIUM Lifestyle и онлайн на сайта www.premium.bg. Получава задачи и критерии от прекия ръководител.
2. Работи по презентации, банери, покани, рекламни визии и др. във връзка със събитията, организирани от компанията.
3. Работи по визуалните елементи на уебсайта www.tedxvitosha.com
4. Изпълнява други задачи, възложени от управителя/прекия си ръководител, във връзка с осъществяване на останалите дейности на компанията.

Успешният кандидат притежава:

- Опит с Adobe пакет: InDesign, Photoshop, Illustrator, и желание да се научи да работи с програмите
- Опит с видео продукция е предимство(заснемане и/или монтаж)
- Творчески подход и свежи идеи, които е ентусиазиран да реализира
- Самостоятелно мислене и инициативност;
- Внимание към детайла, отговорност при изпълнение на поставени задачи
- Много добро владеене на английски език

Стажът е подходящ за студенти.

Ние Ви предлагаме

Успешният кандидат ще получи:

- Опит в многопрофилна компания с разнообразна и винаги интересна дейност – от издаване на списание и поддръжка на уебсайт и профили в социалните мрежи до организация на лайфстайл и бизнес събития, от маркетинг до продажби;
- Интересни и полезни контакти, както във компанията, така и извън нея;
- Сертификат за успешно завършения стаж;
- Индивидуална препоръка, която да служи пред бъдещи възможни работодатели;
- Потенциално предложение за постоянна работа на трудов договор в компанията и осигурени допълнителни бонуси и привилегии;