Служител товаро-разтоварна дейност
София

София длъжност на пълно работно време

Голдеър Хендлинг България, дъщерна компания на Голдеър Хендлинг АД, водещият оператор по наземно обслужване в Гърция, търси динамични и мотивирани служители за своята станция – Летище София.

Отговорности

Позиция и изисквания:

Служител товаро-разтоварна дейност :
- Валидно удостоверение за управление на електокар и мотокар;
- Валидна шофьорска книжка – категория B;
- Ентусиазирани и позитивни личности

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Пълно обучение;
- Опит в международна компания с високи професионални стандарти;
- Стимулираща и динамична работна среда;
- Шанс да станете част от млад и мотивиран екип;
Всички кандидати ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Личните данни, които доброволно представяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

- Добро възнаграждение;
- Гъвкаво работно време
Предишен професионален опит ще се счита за предимство.
Ако искате да научите нови и интересни неща и ако отговаряте на описаните изисквания, моля изпратете актуална снимка и автобиография.