JTR
Сервизен техник
Sofia
full-time

Sofia full-time

Job Description

Клиентът ни е компания с предмет на дейност продажба и поддръжка на специализирано пристанищно оборудване – товаро-разтоварна и транспортна техника от реномирани западноевропейски производители.

Към момента за екипа им в София търсим да присъединим: Сервизен техник.

Основни отговорности:
• Осъществяване на ремонтни дейности на специализирана пристанищна техника.
• Експертна оценка, извършване на сервизна дейност и изготвяне на протоколи.
• Планиране на организацията и провеждането на сервизни дейности, резервни части, доставка и предаване на оборудване.
• Представителство на фирмата по време на диагностика и ремонт на оборудването.
• Осъществяване на комуникацията по технически въпроси между компанията и партньорите й.
• Изготвяне на техническа документация и обработка на запитвания за резервни части.

Изисквания към кандидата:
• Минимум средно техническо образование.
• Свидетелство за управление на МПС и възможност за чести пътувания в страната и в чужбина.
• Писмено и говоримо владеене на английски език (немски език е предимство).
• Възможност за работа на ненормиран работен ден, когато е необходимо.
• Предишен опит в областта е предимство.

Условия на работа:
• Много добри възможности за дългосрочно развитие.
• Участие в обучения, тийм билдинги и други фирмени инициативи заедно със западноевропейските фирмени партньори.
• Плащане на командировъчни и поемане на разходите за транспорт и настаняване по време на пътуванията.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване!

Благодарим предварително за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.