ТАМСС ООД
10 - 20 служителя Кандидатстване
Сервитьор / Сервитьорка
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Tams House е авторски ресторант в сърцето на гр. Пловдив - Капана. Създаден да демонстрира безкрайните възможности на творчеството, познанията и ароматите, Tams House се отличава с подчертана естетика и характерен стил. В съчетание с първокласното обслужване и лично отношение, всеки гост може да се наслади на бутиково изживяване с дъх на вино.

Отговорности

Изисквания за длъжността:
- Средно образование.
- Комуникативност и умение за работа в екип.
- Усмихнат и позитивен човек с представителна външност.
- Владеене на разговорен английски език се счита за предимство.
- Възнаграждение: базово + процент от оборота. Лични бакшиши.

Ние Ви предлагаме

- Коректно отношение и спазване на трудовото законодателство.
- Работа по ясни правила и стандарти.
- Своевременно изплащане на възнагражденията.
- Работа в екип с млади, образовани, интелигентни и позитивни колеги.

Ако желаете да кандидатствате по тази обява, моля да ни изпратите:
- Автобиография с актуална снимка.

Гарантираме абсолютно пълна конфиденциалност на всички кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитено по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за настоящия подбор.

Благодарим за Вашия интерес и предварително се извиняваме, че ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Virtual Career Days