СК ДАЛ СИАТ АД
Младши Счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

СК ДАЛ СИАТ АД е акционерно дружество, предоставящо услуги в областта на счетоводството, данъчните и финансови консултации.

Във връзка с разширяване на дейността и откриване на нови позиции, търсим отговорни и позитивни личности за длъжността "Младши Счетоводител" в отдел „Счетоводство” към Централен офис на компанията в гр.София.

Отговорности

-Получава, регистрира и обработва първични счетоводни документи;
-Въвеждане на данни в специализиран софтуер;
-Изготвяне на първични и вторични счетоводни документи;
-Експортира данни между различни системи база данни и софтуер и др.

Ние Ви предлагаме

-Постоянен трудов договор, социални и здравни осигуровки;
-Допълнителна медицинска застраховка за ползване на здравни услуги в цяла България;
-Карта за спорт - достъп до стотици различни фитнес зали, спортни студиа или басейни в цяла България;
-Безплатно фирмено обучение в рамките на компанията;
-Възможност за изява и дългосрочно кариерно развитие в реномирана компания;
-Отлична атмосфера и условия на труд;
-Работа в динамична среда с млад, сплотен и енергичен екип от професионалисти;
-Възнаграждение съобразено с професионалното Ви ниво.
-Месторабота в съвременно оборудван офис, в близост до метростанция в центъра.

Професионални качества: Умения за работа в екип; Умение за спазване на зададените срокове и отчетност на свършената работа; Способност за степенуване по важност на поставените задачи.

Личностни качества: Лоялност, отговорност, прецизност и работа с висока интензивност, организираност и самоинициатива, трудолюбие и колективност, отлична памет.

Позицията НЕ е подходяща за учащи, редовна форма на обучение.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, желаете кариерно развитие си в динамична и бързоразвиваща се среда, нашата компания е мястото за Вас!

Изпратете Вашето CV на български език, мотивационно писмо и актуална снимка.

Кандидатури, които не отговарят на горепосочените изисквания няма да бъдат разглеждани.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност, съобразно процедурите и целите по смисъла на ЗЗЛД и ОРЗД.
Virtual Career Days