Специалист „Логистика и продажби на едро“ за модната индустрия
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, утвърден на пазара холдинг, собственик на верига магазини, предлагащи световноизвестни и с високо качество марки дрехи, обувки и аксесоари, търсим отговорен, прецизен и организиран служител за позицията Специалист „Логистика и продажби на едро“ за модната индустрия

Отговорности

• Отговаряте за организацията на международния и вътрешния транспорт на стоките;
• Осъществявате контрол върху потока на стоки към и извън склада;
• Изготвяте документацията свързана със закупуването, продажбата и транспорта;
• Подготвяте текущи справки за наличности и водите стриктна отчетност;
• Активно търсите нови клиенти за продажби на едро;
• Извършвате продажби на едро;
• Организирате ревизии на склада.

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит и интерес в областта на облеклото и модата;
• Опит в логистиката и продажбите на едро;
• Отлични организаторски умения;
• Умения за работа в екип;
• Отговорност към работата и самоинициативност;
• Отлично ниво на работа с Excel, ERP, складова програма, социални мрежи;
• Владеене на Английски - работно ниво е задължително
• Владеене на Руски език е съществено предимство.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и възнаграждение с реални осигуровки;
• Възможност за учене и професионално развитие;
• Работа в стабилна компания;
• Конкурентно възнаграждение и социални придобивки;
• Работа в подкрепяща и с приятелски взаимоотношения среда.
Virtual Career Days