Славов-87 ЕООД
Продавач-консултант - обект за бързо хранене
Sofia
full-time

Sofia full-time

Job Description

Палачинки "Pantastic" търси да назначи служители за приготвянето на сладки и солени палачини,както и Продавач-консултан.
Амбициозни и предприемчиви хора, които да се включат в нашият екип

Основни изисквания:

• енергичност;
• комуникативност и умение за работа в екип;
• сериозно отношение към работата;
• желание и развитие в сферата на ресторантьорството;

Отговорности и задължения:

- Приготвянето и продажбата на палачинки
- Спазване на фирмените стандарти
- Отговаря за бързото и качествено обслужване на клиентите
- Отговаря за високото качество на предлагания продукт
- Контролира качеството на стоките
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното място

Ние Ви предлагаме:

- Динамична работна среда
- Работа на смени при гъвкаво работно време
- Обучение във фирмените стандарти
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с резултатите Ви
- Възможност за дългосрочен ангажимент
- Възможност за развитие
- Трудов договор със срок на изпитване, който се сключва с фирма "Рататуй 3'' ЕООД
Месторабота: София

Заплата: от 640 до 860 BGN (Нето)

Virtual Career Days