Св. Св. Константин и Елена Холдинг АД
Оперативен директор
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

"Св. Св. Константин и Елена холдинг" АД търси да назначи мотивирана личност за позиция:

Отговорности

Основни задължения за позицията са да:

1. Създава, координира и контролира цялостната организация и предлагане на туристическите услуги във всички хотелски комплекси;
2. Изготвя стратегии и предложения за развитие и подобрение на предлагания туристическия продукт, развива нови проекти и партньорства;
3. Следи за постигането на поставените финансови цели на компанията и правилното управление на бюджета;
4. Изготвя и следи за изпълнението на заповеди, инструкции, нормативни указания и изисквания;
5. Планира, координира и контролира ремонтните дейности във всички хотелски комплекси и следи за спазването на свързаните с тях нормативни изисквания;
6. Планира необходимостта от човешки ресурс и подготовката на персонал.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

1. Висше образование - профил Туризъм, Мениджмънт или др. подходящ;
2. Езикова квалификация – отличен писмен и говорим английски, руски или немски език – разговорно ниво;
3. Задължителен професионален опит на подобна позиция;
4. Ръководни и комуникативни умения;
5. Шофьорска книжка кат. В, активен шофьор.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
- Отлични условия за работа в просперираща компания;
- Конкурентно възнаграждение и отлични условия за професионално и компетентностно развитие;
Virtual Career Days