За Нашите Деца
50 - 300 служителя Кандидатстване
Административен асистент
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Фондация „За Нашите Деца“ вече 26 години работи за това всяко дете в България да расте в сигурна и подкрепяща семейна среда. Преди повече от четвърт век фондацията стартира дейността си в гр. Пловдив, където днес продължаваме да развиваме нашия Център за обществена подкрепа „За деца и родители“, предоставяйки набор от качествени социални и интегрирани услуги. Там екип от утвърдени специалисти ежедневно сбъдва мечтите на децата и родителите да имат свое семейство. Ние работим сплотено и всеки помага с това, в което е добър.
И Вие можете да станете част от нашия екип на позиция: Административен асистент

Отговорности

Роля и отговорности:
• Гарантира сигурна среда за клиентите и екипите в Център за обществена подкрепа „За деца и родители“
• Осигурява административно обслужване и извършва технически дейности
• Администрира и координира процесите в ЦОП „За деца и родители“
• Придружава социалните работници, със служебен автомобил, при домашни посещения

Професионални компетенции:
• Средно образование/ Висше е предимство
• Компютърна грамотност (Word, Excel, PowerPoint)
• Свидетелство за управление на МПС, категория В
• Организационни умения
• Умения за администриране и координация на процеси
• Опит във водене на кореспонденция и организация на документация
• Опит във водене на каса и касова отчетност

Личностни качества и умения:
• Проактивност
• Гъвкавост

Ние Ви предлагаме

Организацията предлага:
• Трудов договор
• Благоприятна работна атмосфера
• Колегиални отношения и работа в екип

Ако Вие искате да работите за динамично развиваща се организация с утвърдена програма за грижа за хората...
Ако искате да сте част от дейностите в подкрепа на най-малките деца в риск и техните семейства...
Ако сте учещ се човек, за когото развитието е важно...

Кандидатствайте при нас като изпратите Вашата автобиография в срок до 24 август Ще разгледаме всички постъпили кандидатури и ще се свържем с избраните кандидати, които ще поканим на интервю.
Ако не успеете да откриете отговори на всичките си въпроси, моля не се колебайте да се свържете с Мая Данова, генералист „Човешки ресурси“, на hr@detebg.org или 0889 508 587.

Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.