Митра Транслейшънс ООД
Мениджър проекти
гр. Варна
От 500 до 1000 лв.

гр. Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние сме един от най-големите доставчици на преводачески услуги (Multi Language Provider) в България и търсен партньор от много международни клиенти. Гордеем се с отличното си обслужване и персонално отношение. Митра Транслейшънс обслужва различни индустрии, включително адвокатски кантори, ИТ компании, правителствени и общински институции, фармацевтични компании, производствени, образователни, финансови и застрахователни институции.

Отговорности

Търсим мениджър на проекти за превод за офиса си в град Варна – човек, който може ефективно да организира хора и технически ресурси, за да постига целите на проектите в съответствие с договорените изисквания за качество, време и разходи. Мениджърите на проекти ръководят работата, за да се постигнат целите с най-ефикасните ресурси и същевременно всички заинтересовани да са доволни. Лицето, което ще заеме тази позиция, ще работи предимно с чуждестранни клиенти.
Основни задължения:
• Ръководи няколко проекта за локализация едновременно - от началото до завършването им, в динамична среда
• Координира всички фази на проектите си и предвижда колко време ще отнеме всеки един етап от проекта
• Договаря сроковете за изпълнение и цените с доставчиците на услуги (преводачи, редактори и др.)
• Установява и поддържа отлични взаимоотношения с тези доставчици, включително чуждестранни
• Следи напредъка на проектите
• Изготвя, следи и докладва бюджета на проектите
• Подготвя и поддържа документацията по проектите
• Спазва установените работни процеси
• На различни етапи на проекта извършва проверки за качество и точност (корекция, подготовка за печат, осигуряване на качеството)
• Изготвя оферти.

Изисквания и необходими умения

• Отлични умения за общуване на английски език – писмено и говоримо. Знанията по други езици ще са предимство
• Отлична граматика на български език
• Внимание към детайлите и способност за ръководене на няколко проекта едновременно
• Спазване на сроковете
• Умения за решаване на проблеми и анализ
• Самостоятелност при изпълняване на задълженията
• Способност за работа под напрежение и в динамична среда
• Отлична компютърна грамотност (Windows, MS Office, формат на текстове);
• Сериозно предимство би бил опитът в управлението на проекти
• Висше образование

Ние Ви предлагаме

• Дългосрочно трудово правоотношение
• Отлична работна среда, чудесен екип
• Конкурентно възнаграждение
• Постоянно обучение и обмен на опит
• Стандартна работна седмица, с работно време от 10:00 ч. до 19:00 ч.
• Допълнително здравно осигуряване
• Нетна работна заплата: 900 лв. - в тази сума е включено допълнително здравно осигуряване
• Възможност за развитие и повишаване на заплатата след 6 месеца работа.