Human Capital Store
Търговски представител за град Русе
Русе
От 1000 до 1500 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Отговорности

Human Capital Store търси Търговски представител за наш клиент – търговска компания, представител на марка кафе и чай, чиито основни клиенти са от HoReCa сектор, но предлага и продукти за дома и офиса. Компанията има многогодишен опит и традиция при оформянето на европейската кафе-култура.

Основни задължения и отговорности:
-Развитие на пазара в НоReCa канал;
-Управление на съществуващи клиенти;
-Редовно посещение на настоящи и нови клиенти с цел проследяване качеството на напитката, която те предлагат и дали има достатъчна наличност на артикули при клиента;
-Изпълняване на административни дейности /заявка на продукти за даден клиент; заявка за изготвяне на договор; изготвяне на отчети за извършената дейност и др./;
-Уговаря количества и видове продукти, но не осъществява доставка на продукти.
-Работи в посока увеличаване на клиентската база данни и за продажбите в региона, за който отговаря /Русе, Разград, Шумен, Варна, Велико Търново, Плевен, Ловеч, Троян, Добрич, Балчик/;
-Изготвя презентации за клиентите.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
-Умения за водене на преговори и търговска математика;
-Комуникативност и бързо взимане на решения;
-Опит с приложенията на Microsoft office пакет: Outlook, Excel, Word и PowerPoint;
-Добро владеене на английски език;
-Опит на същата и/или подобна длъжност минимум 2 години;
-Кандидатът трябва да е активен шофьор;
-Да умее да запаметява бързо и лесно нова терминология.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
-Петдневна работна седмица;
-Основна заплата + бонуси при постигнати цели;
-Поемане на пътните разходи;
-Служебен автомобил;
-Служебен телефон;
-Допълнително здравно осигуряване;
-Ваучери за храна;
-Карта Мултиспорт;
-Възможност за кариерно развитие.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
- да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
- да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.