Балканинвест. ЕУ ЕООД
Асистент Човешки ресурси
София
стаж на пълно работно време

София стаж на пълно работно време

Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.

Търсим кандидат/ка за стаж в нашата агенция към проект “Младежка заетост” на Агенция по заетостта.

В проекта може да се включат лица до 29г. (включително).

Стажът ще започне през месец септември!

Отговорности

- Компютърна грамотност
- Отлично владеене на Английски език
- Комуникативност и мотивираност
- Завършено образование в областната на Човешките ресурси, Икономиката, или Психологията
- Да не участва в никаква форма на заетост, обучение или образование

Изисквания и необходими умения

- Съставяне, превеждане и публикуване на обяви за конкретни позиции; разпространение на обявите онлайн.
- Работа с Google Search, Facebook, LinkedIn и други, както и с различни институции (АЗ, EURES, Университети и други) с цел набиране на кандидати.
- Подбор на кандидати по документи и комуникация с тях;
- Oрганизиране на интервюта с кандидати за различни работни позиции и активно участие в тях; описание на интервютата; даване на обратна връзка на кандидатите.
- Съставяне на текстове на български и английски език в областта на човешките ресурси с цел контент маркетинг.
- Участие в кариерни събития като дни на кариерата в университетите, трудови борси към АЗ и други (ако има налични за периода на обучението).

Ние Ви предлагаме

- Платен стаж на пълен работен ден, в рамките на 7 месеца
- Модерно работно място в офиса ни, намиращ се в близост до бившия хотел Плиска (удобен градски транспорт)
- Работа в малък, интернационален екип с млади и позитивни колеги
- Свобода да проявявате креативност