СИСТЕМА ЕООД
Търговски представител
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Описание на позицията

Ние вярваме, че за все повече хора високото качество, доброто здраве и връзката с природата се превръщат в начин на живот. Стремим се да предлагаме стойностни продукти на българския пазар, израз на този начин на живот.

Система ЕООД е дистрибутор на козметика - сертифицирани натурални и био продукти Елфея Козметикс

Търсим търговски представител за София.

Отговорности:
- Създава, поддържа и развива търговски отношения с обектите в поверената му/й зона; /приоритетни обекти ще са био магазини, дрогерии и аптеки/.
- Осигурява периодични търговски посещения в обектите си и взима заявки;
- Следи за прилагането на мърчандайзинг стандартите на компанията;
- Развива гамата от продукти на компанията във всички обекти, за които отговаря;
- Организиране на промоционални активности в търговски обекти.

Изисквания:
- Комуникативност и оперативност;
- Търговски опит;
- Шофьорска книжка;
- Препоръка от предишен работодател е предимство;

Работата е целогодишна. Фирмата е с повече от 7 години опит в областта на дистрибуцията.

Ние предлагаме:
- Мотивиращо заплащане, обвързано с постигнатите резултати;
- Възможност за работа в бързо развиваща се компания