Търговец - експорт
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма „Топекс “ООД работи и се развива в сферата на производство и търговия на изворна вода.

Отговорности

- Разработване, разширяване и поддържане на клиентска мрежа извън територията на страната
- Водене на преговори с потенциални клиенти в чужбина
- Проучвания на пазарните тенденции
- Следене позициите на конкурентни марки, цени, асортимент, нови продукти
- Контролира и анализира оперативните търговски, и икономически резултати, на база планове, цели и бюджети
- Контролира отчитането на продажбите, изготвя анализи и прави предложения за подобряване на ефективността на процесите и оптимизация на резултатите

Изисквания и необходими умения

- Отлични търговски и презентационни умения, както и умения за водене на преговори
- Опит в продажбите и дистрибуцията в сферата на производството на минерални, изворни и други бутилирани води е предимство
- Инициативност, мотивация и желание за постигане на по-добри резултати
- Отлични компютърни умения (MS Office)
- С възможност за пътувания в страната и в чужбина
- Свидетелство за правоуправление на МПС - активен шофьор
- Минимум 2 години на търговска позиция
- Опит в износа на стоки и услуги е предимство