CTeam EOOD
Специалист обслужване на клиенти /куриерски услуги/
Sofia
full-time

Sofia full-time

About us

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.
В изпълнение на проект по оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014-2020, процедура „Младежка заетост“ на Агенция по заетостта, за наш клиент търсим:

Job Description

Отговорности:
- Консултирате и обслужвате клиенти по телефона и на място;
- Умеете да работите с документи и офис техника;
- Осъществявате координацията между клиентите и офисите на компанията;
- Следите за навременното изпълнение на поставените задачи;
- Контролирате и подпомагате работата на екипа.

Изисквания:
- Не работите или учите в момента;
- Имате завършено средно или висше образование – техническо и икономическо;
- Нямате придобит професионален опит по специалността;
- Работите добре в екип и сте комуникативна личност;
- Стремите се към развитие и получаване на нови знания и умения;

Компанията предлага:
- Въвеждащо обучение;
- Трудов договор с релани осигуровки;
- Гъвкаво работно време;
- Възможност за развитие.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015г.