MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
50 - 300 служителя Кандидатстване
Електротехник / Електромонтьор за Германия
Бургас, Варна, Враца, София, други в чужбина

Бургас, Варна, Враца, София, други в чужбина длъжност на пълно работно време

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG специализира повече от 40 години в електро и комуникационната сфера с повече от 9 представителства в Германия.

Отговорности

Вашите задължения:

• Работа с електрически инсталации в индустриални обекти;
• Монтаж и инсталация на електрически съоръжения, машини и уреди;
• Свързване на електротабла;
• Полагане на кабели и изграждане на инсталационни мрежи;

Изисквания и необходими умения

Профилът, който търсим да отговаря на следните изисквания:

• Завършено образование в областта на електротехниката;
• Минимален опит 3г.;
• Познания, за разчитане на електрически схеми;
• Шофьорска книжка;
• Личен автомобил;
• Задължително немски език на комуникативно ниво;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

• Безсрочен немски трудов договор;
• Почасова ставка на заплащане съгласно iGZ-DGB тарифа;
• Допълнителни възнаграждения /командировъчни/;
• Браншови премии;
• Възстановяване на транспортни разходи;
• Премии за отпуски и Коледни празници;
• Модерно и качествено работно облекло;
• Професионално оборудване;
• Персонално и компетентно обслужване;
• Възможност за професионално развитие;

Ако проявявате интерес, моля изпратете Вашата автобиография
/ако е възможно на немски/ чрез бутон "Кандидатстване" давате съгласие личните Ви данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор (съгласно Закона)