Бояджий за кораборемонт
други в чужбина, Испания
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Испания длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Отговорности

СПЕЦИАЛИСТИ ЗА КОРАБОРЕМОНТ В ИСПАНИЯ- Бояджий за кораборемонт

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• дипломи или съответни сертификати според позицията
• професионалният опит в кораборемонтен или корабостроителен завод е задължителен
• английски или испански език на работно ниво
• без лоши навици –алкохол , наркотици
Когато попълвате автобиографията си , моля посочете къде и за колко време сте работели , с какво е била свързана Вашата работа .

Ние Ви предлагаме

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:
Понеделник-петък: 8-10 часа, дневна смяна, в събота 7 часа, неделен почивен ден.
Пробен период: 1 месец.
Заплащане на часова ставка
По време на пробния период ставката на час - 8 евро
След пробния период ставката на час - 10 евро
Продължителност на договора – 1 година с право на ползване на годишен отпуск .
Медицинска застраховка валидна за срока на договора
Социални и Здравно осигуряване в България .
Осигурена квартира с включени 100 евро за консумативи –ток и вода на квартира
При първи договор билетите от България до Испания са за сметка на кандидата, при успешно приключване на договора стойността на билета се възстановява на кандидата.
Храната по време на договора е за сметка на кандидата .
Не се заплаща овъртайм