Люлин Комерс
20 - 50 служителя Кандидатстване
Транжор (Обезкоствач на месо)
гр. Костинброд

гр. Костинброд длъжност на пълно работно време

За да поддържаме високо ниво, търсим амбициозен, мотивиран за развитие и обучение човек, който да заеме позицията - транжор.

"Люлин Комерс" предоставя възможност за обучение на хора, дори и с минимален стаж в сферата.

Отговорности

Задълженията на работника са:

• приема необезкостеното месо;
• подрежда и дефростира в съответното помещение за дефростация;
• обезкостява месото;
• следи за правилното съхранение на обезкостеното месо;
• по време на работа работникът е длъжен да спазва стриктно инструкциите за безопасност и хигиена на работното място;
• след приключване на работното време работникът е длъжен да почисти и измие инвентара и работното си място;

Фирмата предлага и транспорт до гр. Костинброд от София.

Изисквания и необходими умения

Позицията включва ежедневно обезкостяване на трупно, свинско и телешко месо.

Ние Ви предлагаме

Конкурентно заплащане с възможност за бонуси при добро изпълнение на задачите.