ЕТ "Мартина Комерс - Явор Енев"
20 - 50 служителя Кандидатстване
Главен Счетоводител
София
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме семейно предприятие, от 23 години произвеждаме и доставяме българска скара на Ресторанти, Пицарии, Детски Градини, Скари, Бистра, Топли Витрини, … на територията на Софийска Област. Съвременното ни предприятие е одобрено за търговия със страните членки от ЕС.

Отговорности

• Текущо осчетоводяване на цялостната счетоводна документация;
• Изготвяне и подаване на ДДС Декларации, Годишни Декларации към НАП, НСИ с ел. подпис.
• Работа със счетоводен софтуер Ривал, Микроинвест ТРЗ и ЛС Pro;
• ТРЗ администриране;
• Работното време от 7:00 до 12:00 (Понеделник - Петък)

Изисквания и необходими умения

• Висше икономическо образование - „Счетоводство и контрол“ и/или „Финанси“;
• Професионален опит минимум 5 год. като счетоводител.
• Много добро познаване и умение за прилагане на българското данъчното, трудово и социално законодателство и счетоводните стандарти свързани с извършваната от длъжността дейност;

Ние Ви предлагаме

• Заплащане 1,440 лв. нето на месец;
• Добри условия за работа и дългосрочна реализация;
• Стабилност и сигурност;
• Трудов договор.