ФИТНЕС ЕНЕРДЖИ КЛУБ ВАРНА ЕООД
10 - 20 служителя Кандидатстване
Касиер/ка на рецепция
Варна
От 500 до 1000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Fitness Energy Club е един от най- големите и бързо развиващи се спортни центрове на територията на Варна. Клубът е позициониран на два етажа в търговската сграда – Mall Varna ЕАД
На третия етаж е разположена тренажорна зала, простираща се на площ повече от 1000м.2., а на етаж две се намират зала за групови занимания, зала за скуош, ринг и принадлежности за бокс, масажно студио и зона за релакс.
Висококвалифициран екип от специалисти се грижи за професионалното обслужване на посетителите във всяко направление.
Всеки от етажите разполага с протеинов бар, предлагащ огромен избор от качествени и разнообразни хранителни добавки, подпомагащи постигането на търсените резултати.
Повече информация на www.fitnessenergy.bg

Отговорности

На бара, където е и работното място за позиция касиер - рецепционист, се предлагат освежителни напитки, протеинови шейкове и хранителни добавки. От тази там се осъществява и достъпът до залата , както и продажбата на абонаментни карти.

Работи се с готов програмен продукт на две смени : първа смяна от 07:00 ч до 14:30 ч ; втора смяна от 14:30 ч до 21:00 ч. Почивните дни са според предварително изготвения график.

Центърът е отворен всеки ден от 7,00 ч до 21,00 ч.

Изисквания и необходими умения

1. Познания и опит при работа с касов апарат
2. Компютърна грамотност ( мин. работа с Microsoft Office )
3. Познания и опит при работа с ПОС устройства
4. Владеене на чужд език ( желателно английски )

Ние Ви предлагаме

1.Работа в амбициозен и сплотен колектив от професионалисти
2. Мотивиращо възнаграждение
3. Просторен , слънчев и напълно оборудван спортен комплекс